Підручники для школи

КДНЗ ясла-садок № 404 м.Донецьк

 

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Наш садок здійснює всебічний розвиток, виховання, навчання та обслуговування дітей від 2 до 6 років.

Головне завдання педколективу – максимально забезпечити умови для особистісного розвитку дітей, за новою Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

Групи для дітей дошкільного віку працюють за профільним напрямком: інтелектуальний розвиток дітей дошкільного віку .

В усіх групах створено належні умови для розвитку мовлення дітей. За бажанням батьків діти можуть навчатися як російською, так і українською мовою. 4 групи для дітей дошкільного віку працюють в україномовному режимі.

1 група дошкільного віку створена для часто тривало хворіючих дітей.

У 2010 році відкрито експериментальну площадку інклюзивної освіти на базі логопедичної групи спрямовану на реалізацію нових підходів до навчання та виховання дітей з особливими потребами, на створення відповідних передумов для соціальної адаптації, подальшої інтеграції цих дітей в суспільство.

На протязі року працюють постійно діючі безоплатні гуртки “Чомусики” (інтелектуальний розвиток), “Кольорова веселка ” (зображувальна діяльність), «Кругляндія» (аплікація та орігамі).

В ДНЗ я/с №404 створена мережа розвиваючих спеціалізованих осередків: спортивна зала, музична зала, кабінет психолога, кабінет логопеда, басейн.

 

Новости
27.09.2013
Відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля
27 вересня Всі працівники дошкільної освіти відзначають своє професійне свято- Всеукраїнський День дошкілля. Наш садок, теж, не став винятком.